Staň se virtuálním rodičem!

  Někdo z našich svěřenců vás učaroval, ale nemáte pro něj vhodné podmínky a prostě si bohužel nemůžete pořídit (dalšího) pejska? Máme řešení. Staňte se virtuálním adoptivním rodičem! Co to obnáší a jak na to? To se dozvíš níže pod seznamem pejsků.

  Chci virtuálně adoptovat

  Kdo z našich trosečníků Vás okouzlil? Pro koho jste se rozhodli?

  Řiďte se svým srdcem. Ve formuláři vyberete nej sympaťáka, vyčkáte na email od nás, ve kterém vám přidělíme speciální VS a své bance zadáte trvalý příkaz na č. ú. veřejné sbírky 2601143882/2010 ve Fio bance.

  Pokud si to budete přát, rádi Vám pravidelně, nejčasteji na konci každého měsíce odešleme email s informacemi, jak se pejsek má, co je u něj nového a připojíme nové fotky nebo videa. Budeme se snažit, abyste byli první, kdo se novinky o něm dozví, než je zveřejníme na sociálních sítích a přidáme i nějaké nezveřejněné fotky či videa.

  Všichni si přejeme, aby pejskové našli nový domov, ale jsou i tací, kteří se stěhování do rodiny nedočkají a odejdou za duhu. V obou případech máte možnost vybrat si jiného trosečníka, kterého budete podporovat, či se stát pravidelným dárcem a posilovat aktivity našeho spolku. Svou podporu můžete bez udání důvodu také kdykoliv ukončit.

  Minimální měsíční příspěvek virtuální adopce činí 50 Kč a průměrný se pohybuje okolo 200 Kč. Všichni dárci, kteří to vyplní ve formuláři, budou mít u pejska na stránce srdíčko se svým jménem, aby každý věděl, že jsou pejskovi virtuální rodiče. Dárcům, kteří budou pejska podporovat dlouhodobě, připneme k jeho medailonku speciální srdíčko.

  Budete chtít vystavit potvrzení o daru za kalendářní rok? Posíláme ho většinou v únoru a budeme k němu potřebovat Vaše rodné číslo nebo datum narození. Dary lze odečíst od základu daně.

  Tak co, jdete do toho s našimi pejsky?

  Chci virtuálně adoptovat

  Dočasky.cz, z. s.

  info@docasky.cz

  Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
  (návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
  IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

  Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

  Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

  Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
  platby v CZK: 2601143882/2010
  platby v EUR: 2601143882/8330

  CZ / EN