Psí ostrov

  Výjimečné, harmonické místo s nesmírným potenciálem. Prostor s přátelskou atmosférou, kde se člověk cítí jako doma, mezi svými. Seznámí se se základy péče o psa, ale zároveň také se čtyřnohým budoucím členem své rodiny.

  Chceme dál odmazávat dělící čáru mezi psy odloženými v útulcích a zodpovědnými lidmi a podpořit informovanost, jejíž absence je jednou z hlavních příčin nerozvážného pořizování psích mazlíčků, dlouhodobě přeplněných útulků a opuštěných psů.

  Multifunkční prostor s vlídnou tváří.

  Chceme, aby k nám lidé přicházeli bez obav a strachu, bez předsudků o psech z útulku. Na ploše 10 000 m2 budujeme moderní centrum, kde je krom stálé péče o psy, možné realizovat meetingy, workshopy, přednášky, terapie, zážitkové a vzdělávací pobyty pro veřejnost všech věkových kategorií. Aby byl celý koncept i finančně životaschopný a alespoň částečně soběstačný, bude jeho součástí i veterinární ošetřovna, stříhací salon, obchůdek s chovatelskými potřebami a psí hotel.

   

  Psí ostrov projekt

  Patroni projektu

   

  Vladimír Polívka & Herry

  „Panuje tam tak pozitivní atmosféra, že jsem se rozhodl projekt podpořit a stát se jeho patronem"

   

  Michael Vorba & Chandler

  ...

   

  David Koller & Amálka

  ...

  Projekt podporuje

  Calibra

  Výchozí stav

  Vizualizace

  Probíhající práce

  Psí ostrov roste díky:

  animal breath jihomoravskykraj firmaPlus ready mat almark pesvnouzi

  Chceš toho být součástí?

  Máme ostrov. Pevninu i vodu, vlajkovou loď i odvahu měnit svět. Máme neutuchající nadšení a věříme, že všechno je možné a na začátku všeho byla myšlenka. Naše každodenní práce je plná emocí. Smutnou pravdou je, že problém přeplněných útulků je mnohem větší, než se na první pohled zdá. A že i kdybychom se na hlavu postavili, nevyřešíme ho jednou provždy tady a teď. Co ale udělat můžeme, je postarat se s maximálním nasazením o psy, kteří u nás už jsou, nebo někde v koutě, sklepě, množírně na naši pomoc čekají.

  A jak přidat ruku k dílu?

  Nasaj atmosféru a rezervuj si palubní lístek na loď plnou dobrého pocitu, plující ke Psímu ostrovu, protože společně s námi skutečně měníš svět.

   

  Pokud máte o hrnek zájem, stačí nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poslat adresu výdejního místa Zásilkovny, na kterou chcete hrnek zaslat. O zbytek už se postaráme.

  Dočasky.cz, z. s.

  info@docasky.cz

  Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
  (návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
  IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

  Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

  Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
  platby v CZK: 2601143882/2010
  platby v EUR: 2601143882/8330

  CZ / EN