Psí ostrov

  Výjimečné, harmonické místo s nesmírným potenciálem. Prostor s přátelskou atmosférou, kde se člověk cítí jako doma, mezi svými. Seznámí se se základy péče o psa, ale zároveň také se čtyřnohým budoucím členem své rodiny.

  Chceme dál odmazávat dělící čáru mezi psy odloženými v útulcích a zodpovědnými lidmi a podpořit informovanost, jejíž absence je jednou z hlavních příčin nerozvážného pořizování psích mazlíčků, dlouhodobě přeplněných útulků a opuštěných psů.

  Multifunkční prostor s vlídnou tváří.

  Chceme, aby k nám lidé přicházeli bez obav a strachu, bez předsudků o psech z útulku. Na ploše 10 000 m2 budujeme moderní centrum, kde je krom stálé péče o psy, možné realizovat meetingy, workshopy, přednášky, terapie, zážitkové a vzdělávací pobyty pro veřejnost všech věkových kategorií. Aby byl celý koncept i finančně životaschopný a alespoň částečně soběstačný, bude jeho součástí i veterinární ošetřovna, stříhací salon, obchůdek s chovatelskými potřebami a psí hotel.

   

  Psí ostrov projekt

  Patroni projektu

   

  Vladimír Polívka & Herry

  „Panuje tam tak pozitivní atmosféra, že jsem se rozhodl projekt podpořit a stát se jeho patronem"

   

  Michael Vorba & Chandler

  ...

   

  David Koller & Amálka

  ...

  Projekt podporuje

  Calibra

  Výchozí stav

  Vizualizace

  Probíhající práce

  Psí ostrov roste díky:

  animal breath jihomoravskykraj firmaPlus ready mat almark pesvnouzi

  Chceš toho být součástí?

  Máme ostrov. Pevninu i vodu, vlajkovou loď i odvahu měnit svět. Máme neutuchající nadšení a věříme, že všechno je možné a na začátku všeho byla myšlenka. Naše každodenní práce je plná emocí. Smutnou pravdou je, že problém přeplněných útulků je mnohem větší, než se na první pohled zdá. A že i kdybychom se na hlavu postavili, nevyřešíme ho jednou provždy tady a teď. Co ale udělat můžeme, je postarat se s maximálním nasazením o psy, kteří u nás už jsou, nebo někde v koutě, sklepě, množírně na naši pomoc čekají.

  A jak přidat ruku k dílu?

  Nasaj atmosféru a rezervuj si palubní lístek na loď plnou dobrého pocitu, plující ke Psímu ostrovu, protože společně s námi skutečně měníš svět.

   

  Pokud máte o hrnek zájem, stačí nám na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. poslat adresu výdejního místa Zásilkovny, na kterou chcete hrnek zaslat. O zbytek už se postaráme.

  Dočasky.cz, z. s.

  info@docasky.cz

  Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
  (návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
  IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

  Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

  Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
  platby v CZK: 2601143882/2010
  platby v EUR: 2601143882/8330

  CZ / EN