DUNČO von Dočasky

ADOPTOVANÝ

Remax
  • Kočky
  • Pro začátečníky
  • Děti
  • Psi
  • Do bytu
  • Na zahradu
  • Sport

Dunčo je jedním z pejsků, kteří živořili v polorozpadlé zatuchlé šopě a který má díky tornádu šanci na nový lepší život. Více info o celé kauze se můžete dočíst zde. Je to kápo celé smečky. Drsňák, který vlastním tělem bránil "hrad" své rodiny a nebál se použít tesáky. Při prvotním ošetřování měl náhubek a vůbec se netvářil přátelsky a to zejména na muže. Dokonce u nás dvakrát zatahal chlapa za nohavici.

Naštěstí jsme až na výjimky holky a tak se brzy podařilo Dunčovu strachovou agresi odbourat (aspoň co se týče lidí) a hodně zapracoval i na svém přístupu k jiným psům. Jeho rozkokošená srst vypadá drsně, kartáčoidně, ale opak je pravdou. Když ho pohladíte, cítíte na dlani šimrání jak od ptačího pírka. Zamiloval se do česání a náramně si ho užívá. Na svou psí rodinu pořád dává pozor, ale už si hlídá i nás a věří nám. Zvládá jízdu autem, zbožňuje odměny, rád běhá a hraje si s balonkem. Je to asi 5letý pan pes, který neplýtvá energii na zbytečné štěkání. Má hygienické návyky. Je vhodný k vychovaným dětem. A hledá si tu nejlepší rodinu, která ocení jeho kvality a ukáže mu, jak může být svět za prkny šopy kráásný.

Dunčo do nové rodiny odejde očkovaný, čipovaný, kastrovaný a s pasem. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Fyzicky je v Lanžhotě, zájemce tedy bude muset vážit cestu k nám. Zájemci nám mohou psát, co nejvíce informací o sobě a podmínkách, jaké pro pejska mají, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dunco1
Dunco2
Dunco3
Dunco4
Dunco5
Dunco6

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN