CROOK von Dočasky

ADOPTOVANÝ

Cliff
  • Kočky
  • Pro začátečníky
  • Děti
  • Psi
  • Do bytu
  • Na zahradu
  • Sport

Říkáme mu Křiváček. Je jedním ze sedmi štěňátek, která se k nám dostala ještě slepá z nezvládnutého "chovu".

Jeho táta už svou rodinu má, máma se také brzy odstěhuje. Oba byli členy smečky, která se nikdy nedostala ze dvora, žila mezi slepicemi a králíky a jedinou zábavou byl lov hlodavců, rvačky a množení.
Je to miloučký, heboučký a vymazlený psí klučík. Zaboří vám hlavu do náruče a slastně nasává člověčinu. Je klidný s lidmi, se sourozenci rád skotačí, miluje vodu. Po mamince ale zdědil poškozen čéšky zadní tlapky. Má velkou šanci, že ho to v dospělosti nebude omezovat. Je ale potřeba ho zatěžovat tak akorát, ideálně nožičku posilovat plaváním nebo cvičením.
Hledáme pro něj spolehlivou rodinu, která mu poskytne bezpečné zázemí a které bude dělat radost dlouhá léta. Rodinu, která se o něj postará a dopřeje mu zažít vše, co si zaslouží každý pejsek, ať přišel na svět kdekoliv.
Je zvyklý na společnost jiných psů, člověka zbožňuje. Je to náš miláček a "lízátko". Pusinky rozdává moc rád, papká granulky, je kompletně vakcinovaný, čipovaný a má vystavený mezinárodní pas. V dospělosti nebude mít více jak 15 kg. Svěříme ho pouze do zodpovědných rukou lidí vědomých si štěněcích potřeb. Zahrada je super, ale jen pokud na ní pes nezůstane sám.

Crook
Crook2

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN