LISA von Dočasky

ADOPTOVANÁ

Lisa
  • Kočky
  • Pro začátečníky
  • Děti
  • Psi
  • Do bytu
  • Na zahradu
  • Sport

Lisa je úžasná psí holčička, která se k nám dostala i se svými psími dětmi z jednoho nezvládnutého "chovu".

Je členkou smečky, která se nikdy nedostala ze dvora, žila mezi slepicemi a králíky a jedinou zábavou byl lov hlodavců, rvačky a množení. Dnes už je to miloučká umazlená holčička, která člověku ochotně asistuje u všech aktivit a doslova mu visí na patách. Je zvídavá, bystrá, poslušná, čistotná a naprosto nekonfliktní. Běhá a kličkuje jako zajíc. Hledáme pro ni ale klidnější zázemí, kde se jí dostane běžných aktivit. Má totiž deformovaný kloub jedné zadní tlapky, patrně jako vrozenou vadu. Operace není doporučena, pakliže je Lisa klinicky bez bolesti a projevuje se radostně.

Hledáme pro ni spolehlivou rodinu, která jí poskytne bezpečné zázemí a které bude dělat radost dlouhá léta. Rodinu, která jí dopřeje zažít vše, co si zaslouží každý pejsek, ať přišel na svět kdekoliv. Umožní jí být součástí "smečky".

Je zvyklá na společnost jiných psů, člověka zbožňuje, papká granulky, je kompletně vakcinovaná, kastrovaná, čipovaná a má vystavený mezinárodní pas.

Svěříme ji pouze do zodpovědných rukou lidí vědomých si potřeb psa s handicapem. Zahrada je super, ale jen pokud na ní pes nezůstane sám.

Lisa
Lisa 1
Lisa 3
Lisa 3 M

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN