PATRON von Dočasky

ADOPTOVANÝ
Patron
  • Kočky
  • Pro začátečníky
  • Děti
  • Psi
  • Do bytu
  • Na zahradu
  • Sport

PATRON, zkráceně Patty, pracovně také Pan Pánvička, je veselý hravý pes, který neměl štěstí na pána a po srážce s autem měl být utracen. Měl prasklou pánev a operace by stála moc peněz :(

Ve spolupráci se spřátelenou veterinární klinikou jsme tak mladému psovi, který má celý život před sebou a potřeboval jen klid a čas na rekonvalescenci, dali druhou šanci. A on ji využil. Byl vzorným pacientem, dokonce můžeme říct, že si období rekonvalescence neskutečně užíval.

Je to opravdu báječný pes. Svým vzhledem by mohl budit hrůzu. Opak je pravdou. Promluvíte na něj a celé tělo se mu rozvlní. Rád se s lidmi mazlí, náramně ho baví přetahovat se a honit, rád se koupe v jezeře.

Umí jezdit autem, ochotně přijde na přivolání, obstojně chodí na vodítku, u jídla i veterináře se chová jako slušný pes. Zkrátka miluje pohyb. Zranění, díky kterému se k nám dostal, je zahojené a nikterak ho v životě neomezuje.

Nebere žádné léky a hledá člověka, kterému spestří život. Který s ním bude trávit čas aktivně, s pravidelnou rovnoměrnou zátěží, udržovat ho v dobré kondici a nepřekrmovat a kterýho ho nebude nutit ležet na otomanu. Přejeme si pro něj rodinu, kde nebude jen suplovat zvonek.

Patron2
Patron3
Patron4
Patty 3

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN