SALLY von Dočasky

ADOPTOVANÁ

Remax
  • Kočky
  • Pro začátečníky
  • Děti
  • Psi
  • Do bytu
  • Na zahradu
  • Sport

Sallynka je holka přesně pro Vás. Tedy pokud jste už člověk zralý, životem ošlehaný, máte rád svůj klid, ale nedělá Vám problém vyjít si do lesa, na louku, nebo k přátelům, kterým neevadí psí chlupy. Také gaučing je disciplína, kterou Sallynka nepohrdne, ale to až si může odškrtnout, že prožila další den naplno :)
Majitel si ji před lety adoptoval z útulku. Pak se ale velmi zhoršil jeho zdravotní stav a dosud se nevrátil z nemocnice. Sally máme proto už nějaký čas na hlídání a teď se ukázalo, že potarat se o ni už není v silách majitele a dohodli jsme se, že jí najdeme někoho, u koho bude léta seniorská trávit bez obav a zbytečných změn.
Je to moc milá holka, na svůj věk stále temperamentní, lidi včetně dětí opravdu miluje, je nekonfliktní s jinými psy. Kočky tedy nemusí. Ani králíčci nebo morčátka by se s ní necítili v bezpečí. Je pro ni typický vrozený lovecký pud. Žádnou myší díru nenechá bez povšimnutí.
Už hůře slyší, ale šustění sáčku s pamlsky jí také neunikne :) Je zkrátka dokonalá taková, jaká je a čeká možná právě na Vás.
Nebojíme se ji umístit k dětem, i do bytu, pokud bude mít své klidné místo a zároveň přehled, co se v rodině děje. Může být v domečku se zahrádkou, ale ne v boudě nebo kotci. Absolvovala seniorskou prohlídku, nebere žádné léky, je čipovaná, očkovaná i kastrovaná a má pas.

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN