FREDY von Dočasky

ADOPTOVANÝ

  • Kočky
  • Pro začátečníky
  • Děti
  • Psi
  • Do bytu
  • Na zahradu
  • Sport
fredy

Jsem FRED, pro přátele FREDÍK. Mě a moji mámu Lolu našli loni o prázdninách běhat u dálnice v Hustopečích. Policisté nás zachránili a umístili do záchytných kotců, ale náš páneček už pro nás nepřišel. Máma byla klidná a moc hodná. Tety z Dočasky.cz jí vzaly k panovi doktorovi a protože byla i zdravá (až na drát v žaludku, pozn. redakce), daly jí šanci na umisťovací výstavě a našly jí nový domov. Rok uplynul a já jsem v záchytu pořád, tak přišly i pro mě. Věří, že mám velkou šanci vybrat si novou rodinu.

I já už jsem fajn pes, velmi hravý a přátelský. Miluju lidi, malé i velké, hróóózně rád jim olizuju obličej :-D
Na šmajdy chodím rád, parádně umím řídit auto, taky chodím plavat a náramně mě baví honit se za aportem. Občas bafnu na psí chuligány. Ale prý jsem spíše takové přerostlé mimino a třeštiprdlo, než agresor. Psí holky každopádně zbožňuju, na velikosti mi nezáleží.

Říkají o mně, že jsem velice zvídavý a rychle jsem se naučil základni povely. Potřebuju dopilovat klidnou chůzi na vodítku, protože jsem silák a utáhl bych sáňky, ale s plnou kapsou pamlsků mě hravě zmákne každý jen trochu ofrklý člověk. Nééé, že bych se potřeboval přetahovat, ale vybírám si a občas rád provokuju ke hře. Sranda přece musí být, i když život není peříčko.

Narodil jsem se před 2 a půl rokem, štěňata už mít nemůžu, kočky jsem zatím nepotkal, tak nevím, jestli bych je olizoval, nebo raději honil. S koňmi vycházím v pohodě. Jsem si tak říkal, že hlídat zahradu, nebo selské stavení může být mým životním posláním, ale kdyby to byla jen bouda, co jí vy lidi říkáte byt, asi bych se taky nezlobil.

 

IMG 9835
IMG 9837
IMG 9848

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN