BESSIE von Dočasky

ADOPTOVANÁ

2Měla by se možná jmenovat Bessie von Vangl. Její nový a lepší život začal totiž ve chvíli, kdy byla přivedena do veterinární ordinace v Ivančicích majiteli, kteří požadovali její utracení. Sloužící lékařka neshledala jediný důvod, proč by měla provést eutanázii a s lidmi se dohodla na její adopci. „Besina“ tak získala nové, něžnější, jméno Bessie a šanci na láskyplný život.

Při příjmu byla zablešená, měla ránu na hlavě – zřejmě po pokousání psem. Na ultrazvuku byly odhaleny problémy na děloze. Jinak fenka nevykazovala žádné zdravotní obtíže. Během několika dní byla ošetřena a vykastrována a po zahojení jizvy převezena k nám.

Jaká je Bessie? Něžná holčička i statečný hlídač, samostatná dominantní fena i křehká duše toužící po pohlazení. Liška Bystrouška, zmenšená verze Belgického ovčáka Tervuerena. Pro pamlsek se přetrhne. Dobře vychází se psy i fenkami, nemusí malá a trpasličí plemena.

Bude perfektním parťákem pro toulky světem, zvládla by určitě i některé sportovní aktivity – canicross, stopování, záchranářskou práci – pokud najde toho správného člověka, bude pro něj vším.

V kotci je velmi čistotná, neničí věci, dokáže odpočívat. Venku má dobré přivolání, chůzi na vodítku bez tahání a další povely chtějí dopilovat. 

Kdo je pro Bessie ideální budoucí páníček? Člověk s citem pro psy, průvodce novým životem. Nepotřebuje ani rozněžnělého zachránce, ani tvrdého výcvikáře. Její ideální člověk jí obojího dopřeje přesně tolik, kolik potřebuje. Ona vám na oplátku daruje celé své já ?

 

1
2
DSC 0223
DSC 0231 M

Dočasky.cz, z. s.

info@docasky.cz

Nová 931/59, Lanžhot, 691 51
(návštěvy možné pouze po předchozí domluvě)
IČ: 01917501, Registrované Ministerstvem vnitra i Úřadem na ochranu osobních údajů

Spolek Dočasky.cz je veden pod spisovou značkou L 17647/KSBR u Krajského soudu v Brně.

Registrační číslo státní veterinární správy CZ 62C04757

Číslo účtu veřejné sbírky ve Fio banka, a.s.:
platby v CZK: 2601143882/2010
platby v EUR: 2601143882/8330

CZ / EN